Wystrój wnętrza, Stół, Sofa, Kieliszki, Krzesła

Meble hotelowe

Meble hotelowe w każdym stylu

Doradzajmy i produkujemy z dbałością o jakość.

Demi Co. to producent mebli hotelowych, który specjalizuje się w tworzeniu mebli hotelowych dla nowoczesnych, luksusowych oraz butikowych obiektów.

Nasza produkcja obejmuje projektowanie i kompleksową produkcję hotelowych mebli do użytku w pokojach hotelowych, lobby, restauracjach i innych obszarach w hotelu. Meble hotelowe, które tworzymy spełniają określone kryteria, które obejmują trwałość, funkcjonalność i estetykę, a także wszelkie specyficzne wymagania dotyczące konkretnej marki hotelu oraz liczne specyfikacje projektowe.

Kompleksowa produkcja mebli hotelowych

Proces produkcji obejmuje projektowanie, pozyskiwanie materiałów, produkcję i kontrolę jakości. Faza projektowania uwzględnia tworzenie szczegółowych planów i szkiców mebli hotelowych, biorąc pod uwagę specyficzne potrzeby inwestora. Po zakończeniu projektu pozyskujemy materiały do mebli, takie jak m.in.  drewno, metal, tkaniny i materiały tapicerskie. Proces produkcji składa się z cięcia, kształtowania i montażu różnych części mebli hotelowych, a także nakładanie wykończenia, takich jak lakier lub farba. To wszystko odbywa się w naszym parku maszynowym pod kontrolą naszych wyjątkowych specjalistów.

Kontrola jakości jest dla nas krytycznym krokiem, jako producenta mebli hotelowych, ponieważ meble muszą spełniać surowe standardy trwałości i funkcjonalności, aby wytrzymać zużycie regularnego użytkowania w środowisku hotelowym. Specjalizujemy się także w produkcji mebli restauracyjnych oraz mebli do obiektów komercyjnych.

Masz pomysł na umeblowanie przestrzeni obiektu hotelowego? 

Pomożemy Ci go zrealizować!

Produkcja mebli wszystkich części wspólnych 5* hotelu Belmonte w Krynica Zdroju.

Posiadamy duże doświadczenie w produkcji kompleksowego wyposażenia części wspólnych, nasza wiedza i zaangażowanie pozwala na realizację najbardziej wymagających projektów.

W meblach hotelu 5* najbardziej znaczące była jakość wyprodukowanych przez nas mebli hotelowych.

Projekt uwzględniał m.in. umiejętne łączenie materiałów takich jak metal, szkło i drewno w przepierzeniach stanowiących unikalne dekoracje przestrzeni wspólnych. Efekt finalny zaprezentowanego wyposażenia spełnił wymagania inwestora jak również gości hotelowych.

Hotel Belmonte - Krynica zdrój

Jakie meble oferujemy na wymiar:

Meble pokojowe tapicerowane i twarde

Produkujmy meble tak aby wytrzymały intensywne użytkowanie i częste czyszczenie, a jednocześnie zapewniły wygodne i relaksujące doświadczenie dla gości.

Meble do restauracji hotelowych

Skupiamy się na tworzeniu trwałych i wysokiej jakości mebli, które mogą wytrzymać użycie w dynamicznym środowisku restauracyjnym.

Meble do barów hotelowych

Zaproponujemy poprawią ogólną atmosferę baru i zapewnią wygodne i przyjemne doświadczenie dla klientów.

Lady Recepcyjne i meble do lobby

Oferujemy szereg mebli do lobby, od lad recepcyjnych, siedzisk po stoły i rozwiązania do przechowywania.

Przepierzenia i okleiny ścienne

Aby nadać unikalny charakter obiektu hotelowego, zabudowujemy przestrzenie wspólnie wraz ze ścianami zgodnie z najbardziej wymagającymi projektami.

Meble uzupełniające

Wyprodukujemy każdy element wyposażenia meblowego, który będzie potrzebny w przestrzeni restauracyjnej. Nie boimy się wyzwań!

Masz pytania? Chcesz
dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami.

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj swój numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane