Wystrój wnętrza, Stół, Sofa, Kieliszki, Krzesła

O nas

Podobnie jak Ty jesteśmy miłośnikami pięknych i dopracowanych wnętrz.

                            

Nasze produkty

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji indywidualnych systemów meblowych dla przestrzeni komercyjnych.

Tworzymy meble i akcesoria dla restauracji, kawiarni, hoteli, biur oraz obiektów usługowych i handlowych, przeznaczone do wnętrz i na zewnątrz budynków. Oprócz rozwiązań produkcji własnej, oferujemy projekty wyselekcjonowanych, krajowych i zagranicznych marek meblowych, umożliwiając Klientom kompleksowe wyposażenie przestrzeni komercyjnej na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Jakość bez kompromisów

Logo Demi Co. zobowiązuje. To gwarancja bezkompromisowej jakości Twojej realizacji, poparta ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Posiadamy własny, rozbudowany park maszynowy, który umożliwia pełną kontrolę nad produktem na każdym etapie jego powstawania. Zyskujesz pewność, że Twój projekt będzie trwały i estetyczny przez lata.

Jakość bez kompromisów

Innowacje w higienie

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam wzbogacać zamawiane produkty o innowacyjne powłoki bakterio- i grzybobójcze. Tak zabezpieczoną powierzchnię wystarczy umyć wodą z mydłem, by zabić do 99,7% groźnych dla zdrowia drobnoustrojów. Wszystkie, używane przez nas komponenty przeszły testy laboratoryjne i posiadają stosowne certyfikaty.

Innowacje w higienie

Globalny zasięg

Zapraszamy Cię do współpracy niezależnie od kraju, w którym prowadzisz biznes. Mieliśmy przyjemność realizować projekty meblowe dla najbardziej wymagających Klientów z większości europejskich państw, a także z Japonii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy z Australii. Jesteśmy dumni, że możemy budować renomę polskiego mebla na świecie.

Globalny zasięg

Odpowiedzialna produkcja

Poczuwamy się do odpowiedzialności za stan środowiska naturalnego. Chcemy być producentem odpowiedzialnym i ekologicznym. Używane przez nas drewno pochodzi z upraw z certyfikatem FCS. Komponenty drewnopochodne produkowane są z materiałów recyklingowych. 100% generowanych odpadów otrzymuje nowe życie.

Odpowiedzialna produkcja

Kompleksowa obsługa

Twój projekt zaczyna się od kontaktu z naszym doradcą, a kończy w momencie montażu ostatniego elementu zabudowy meblowej. Zajmujemy się inwestycją kompleksowo: od doradztwa, stworzenia projektu i wprowadzenia ewentualnych poprawek, przez produkcję zamówionych mebli i akcesoriów, po transport i instalację rozwiązań w Twojej firmie.

Kompleksowa obsługa

Odpowiedź na różne potrzeby

Jesteśmy w stanie zaspokoić zróżnicowane potrzeby Inwestorów. Oprócz produkcji własnej, prowadzimy sprzedaż mebli i akcesoriów renomowanych, polskich i zagranicznych marek. W ofercie posiadamy meble klasyczne, nowoczesne i stylizowane. Jako oficjalny przedstawiciel możemy zapewnić ceny producenta i dodatkowe rabaty. 

Odpowiedź na różne potrzeby

Tworzymy od 1990 roku

Demi Co. to rozwijana od dwóch pokoleń firma rodzinna, założona w 1990 roku w Siemianowicach Śląskich.

Zaczynaliśmy od produkcji mebli ogrodowych, jednak szybko wyspecjalizowaliśmy się w działalności kontraktowej. Intensywny wzrost spowodował przeniesienie siedziby w 2001 roku na zielone tereny Katowic-Ligoty. Od tamtej pory realizacja trudnych, wymagających projektów meblowych i wnętrzarskich jest znakiem rozpoznawczym naszej firmy.

Zróżnicowane wyzwania, praca dla rynkowych liderów oraz bezkompromisowa jakość oferowanych rozwiązań napędzają nasz rozwój już od ponad 30 lat.

W gronie Klientów Demi Co. znajdują się zarówno światowi deweloperzy i renomowane pracownie architektoniczne, jak również lokalni restauratorzy i hotelarze. Współpracujemy z firmami, które pragną dla swoich odbiorców czegoś więcej. Dla każdego Klienta, niezależnie od branży i wielkości przedsiębiorstwa, stajemy się rzetelnym partnerem biznesowym, gwarantującym fachowe podejście do projektu, zgodne z najlepszymi praktykami branżowymi.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Naszą misją jest Twój projekt,
a naszym celem - komfort Twoich klientów
Tworzymy wizjonerskie przestrzenie,
które odróżniają Cię od konkurencji
Dostosowujemy nasze meble
do nietypowych potrzeb i wymagań
Jakość i bezpieczeństwo mebli
stawiamy zawsze na 1. miejscu