Wystrój wnętrza, Stół, Sofa, Kieliszki, Krzesła

Dla architekta i inwestora

Zostań partnerem. Współpracujemy ze środowiskiem architektów z kraju i zagranicy.

Projektujesz wnętrza komercyjne?

Zostań Partnerem Demi Co. Współpracujemy z architektami i dekoratorami wnętrz restauracji, hoteli i obiektów użytku publicznego, zapewniając naszym Partnerom liczne profity i udogodnienia.

Oferujemy rozwiązania dopasowane do Twoich projektów: od pojedynczych stolików z różnego typu materiałów (lite drewno, Corian, płyty meblowe, laminat kompaktowy HPL), po kompleksowe systemy meblowe do food courtów i hoteli. Jesteśmy miłośnikami pięknych, dopracowanych w każdym detalu aranżacji. Wierzymy, że ciekawe, niekonwencjonalne wnętrza wpływają na nastrój odwiedzających, a w efekcie – na renomę i sukces przedsięwzięcia.

Doświadczony partner

Produkujemy meble od ponad 30 lat. Chętnie podzielimy się z Tobą autorskimi pomysłami i doświadczeniami, wnosząc do projektów dodatkową wartość. Na swoim koncie posiadamy liczne zlecenia o wysokiej randze.

Zakład produkcyjny

Gotowość na wyzwania

Jesteśmy elastyczni i w pełni otwarci na niestandardowe, wręcz wizjonerskie projekty. Cenimy nowatorskie rozwiązania i odważne pomysły architektoniczne, doprawione oryginalną stylistyką. Nie boimy się nowych wyzwań.

Zakład produkcyjny

Atrakcyjny system prowizyjny

Zależy nam na Twojej satysfakcji i autentycznym zaangażowaniu we współpracę. Dlatego oprócz najwyższych standardów biznesowych, oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne od wspólnie realizowanych projektów.

Zakład produkcyjny

Wykorzystaj nasze doświadczenie

Każda realizacja to nowe, unikatowe doświadczenia, którymi możemy się z Tobą podzielić, aby Twój projekt stał się jeszcze bardziej wartościowy.

Twórzmy razem wyjątkowe miejsca

Zaloguj się do Strefy Architekta