Wystrój wnętrza, Stół, Sofa, Kieliszki, Krzesła

Hotel Blow_Up Baltic w Trzęsaczu

Nowo wybudowany obiekt Blow_up Baltic Trzęsacz, usytuowany w miejscowości Trzęsacz, oferuje gościom szukających ponadprzeciętnego standardu wypoczynek nad polskim morzem.

Właściciel budującego się hotelu zainspirowany światowym designem zgłosił się do nas z prośbą abyśmy pomogli  mu w urzeczywistnieniu jego pomysłu. Z owocnej współpracy powstał rozpoznawany i bardzo dobrze oceniany przez odwiedzających hotel.

Wygląd hotelu robi na gościach wrażenie a umeblowanie, którego jesteśmy producentem niejednokrotnie zostało pozytywnie wspomniane w komentarzach na temat obiektu.

Kategoria
Hotele
Obiekt
Hotel Blow_Up Baltic
Lokalizacja
Trzęsacz
Data
2021

Stawiamy jakość mebla na pierwszym miejscu.

Część restauracyjna i barowa została wyposażona w blaty kompaktowe, a każdy z nich został przypisany numerem.  Napis widoczny na środku każdego stołu to grawer, wykonany metodą laserową, który uwidacznia kolor rdzenia blatu. Obok blatów stoją wykonane przez nas loże, które wpisują się w wizję właściciela ceniącego jakość oferowanych klientom usług. Specjalnie przeszywany przez nas materiał na loże dodaje nietuzinkowy charakter tej przestrzeni. Współpracując ze znanymi markami doposażyliśmy restauracje hotelowe w krzesła polskiej produkcji wykonane z drewna bukowego malowanego na czarno. 

Pokoje hotelowe w Blow_Up Baltic to przede wszystkim drewniane lamele, które stanowią cześć dekoracyjną ścian, zagłówków łóżek oraz paneli frontowych szaf. Z racji na urozmaicenie wyglądu pokoi hotelowych, niektóre zostały wyposażone w szafy z frontem z lustra, które optycznie powiększają przestrzeń pokoi. Różnorodnie wykonane zagłówki posiadają wbudowane szafki nocne oraz kontakty i oświetlenie osadzone bezpośrednio na panelu za łóżkiem. Łózka, które przygotowaliśmy są oparte na mocnej konstrukcji i nienarzucając wpasowują się w charakter wnętrz.

Aby dostosować meble o obowiązujących przepisów ppoż, każdy z elementów rozpoczynając od konstrukcji został przez nas utrudnopalniony. W przypadku mebli tapicerowanych dodatkowo pianka trudnopalna została wykorzystana pod specjalną tapicerka przewidzianą do użytku kontraktowego cechującą się wysokimi parametrami użytkowymi.

Dla tej realizacji stworzyliśmy

 • Loże modułowe
 • Stoły z blatem kompaktowym i grawerem
 • Donice na żywe rośliny
 • Lada recepcyjna
 • Zabudowa z lameli z tapicerowaną wnęką
 • Szafy z lustrem
 • Szafki nocne
 • Łóżka
 • Zabudowa ścian i sufitu w lamele
 • Zabudowa minibaru
 • Tapicerowane wezgłowia

Produkty użyte w realizacji

krzesla do kawiarni A-1505 Uma krzesła Fameg
Krzesło R-A-1505 UMA
fameg krzesło restauracyjne R-A-0537 Stick
Krzesło R-A-0537 STICK
Stoły do baru stalowa podstawa MA-F_910B
Postument MA-F/910B
fotele do ogródków piwnych Nardi Net
Fotel ND-NET
Nardi stół do ogródków piwnych Clip 80
Stół ND-CLIP 80

Masz pytania? Chcesz
dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami.

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj swój numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane