Wystrój wnętrza, Stół, Sofa, Kieliszki, Krzesła

Hotel Crystal Mountain 5* w Wiśle

Pięciogwiazdkowy Crystal Mountain to hotel zbudowany na zboczu Góry bukowej w Wiśle. Zewnętrzna architektura hotelu zarówno jak i wnętrza są utrzymane w nowoczesnym stylu.

Restauracyjne stoły, które wyprodukowaliśmy pod ten projekt składają się wysokiej jakości laminatu HPL o dekorze drewna i żeliwnej nogi z regulacją wysokości. Elementy te pozwalają na swobodne ugoszczenie dużej liczby gości jak również na szybką adaptację pomieszczenia. Dodatkowo, przepięknie komponują się z górskimi widokami, które widoczne są w całej okazałości dla gości odpoczywających w restauracji. Z racji na użycie materiałów najwyższej jakości stoliki idealnie spisują się w przestrzeni o dużym natężeniu naturalnego światła i wysokiej intensywności użytkowania. 

Kategoria
Hotele
Obiekt
Hotel Crystal Mountain 5*
Lokalizacja
Wisła
Data
2021
Projekt
Q2 Studio

Dostosowujemy meble do Twoich potrzeb. 

Z racji na to, że widoki z Hotelu zapierają dech, jest to idealna baza wypadowa na długie górskie wędrówki czy zimą na narty. Po zakończonym wysiłku goście mogą odpocząć na sofach naszej produkcji, stworzonych tak aby podkreślić nowoczesny i przestronny klimat wnętrz.  

Twój projekt zaczyna się od kontaktu z nami a kończy na kompletnej instalacji w miejscu przez Ciebie wybranym. Doradztwo projektowe, produkcja, transport, montaż – zadbamy dla Ciebie o wszystko. Skontaktuj się z nami!  

Dla tej realizacji stworzyliśmy

  • Stoły okrągłe
  • Sofy lounge
  • Stoły restauracyjne

Produkty użyte w realizacji

podstawa do blatów restauracyjnych kwadratowych FP-110
Postument FP-110

Masz pytania? Chcesz
dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami.

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj swój numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane