Wystrój wnętrza, Stół, Sofa, Kieliszki, Krzesła

Produkcja

Nowoczesny park maszynowy

Nasze możliwości to zasługa nowoczesnych maszyn i wyspecjalizowanego zespołu. Za nasze możliwości produkcyjne odpowiada zaawansowany technologicznie park maszynowy, nadzorowany przez wyspecjalizowany zespół projektowo-produkcyjny.

Dysponujemy własną stolarnią, tapicernią, szwalnią i ślusarnią. Tak rozwinięte zaplecze umożliwia nam wyprodukowanie mebli o praktycznie dowolnym designie i ściśle określonych parametrach. Gromadzone od 1990 roku doświadczenie wykorzystujemy przy doborze optymalnych materiałów i metod produkcji do każdego zlecenia.

Centrum CNC

Sterowane komputerowo centrum obróbcze CNC, wspierane przez program TopSolid do projektowania mebli w 3D, pozwala na wielkoseryjną produkcję nawet skomplikowanych wyrobów w krótkich i zróżnicowanych seriach.

Zakład produkcyjny

CNC 4-osiowe

Uniwersalne, innowacyjne 4-osiowe centrum obróbcze CNC ze stołem rastrowym (x-3, 6 m i y-2, 2 m) służy do obróbki płyt meblowych w technologii „nesting”, tj. optymalizacji wykroju. Umożliwia wycinanie różnych formatek z płyt meblowych o wielkości do 3,6x2,2 m (w całości).

Zakład produkcyjny

Okleiniarka
K-1000

Okleiniarka K-1000 firmy SCM, wyposażona w 11 agregatów, zapewnia obróbkę elementów prostoliniowych z perfekcyjną dokładnością. Umożliwia także oklejanie elementów o grubości 60 mm i doklejanie drewna litego o grubości 12 mm. Do okleinowania elementów krzywoliniowych służy okleiniarka Olimpic M 80 SCM.

Zakład produkcyjny

Walcarka klejowa

Dzięki wsparciu walcarki klejowej możemy zaoferować usługi klejenia forniru, laminatu HPL itp. na gorącej prasie hydraulicznej firmy Sergianii grupy SCM. Urządzenie charakteryzuje się temperaturą pracy do 120°C, naciskiem do 120 ton oraz wielkością półek 3000x1300 mm.

Zakład produkcyjny

Szlifierka szerokotaśmowa

Szlifierka szerokotaśmowa Sandya 5 RCS firmy SCM przystosowana jest do kalibrowania oraz szlifowania międzyoperacyjnego i końcowego powierzchni płyt, głównie z drewna litego i forniru, o szerokości 110 cm.

Zakład produkcyjny

Tapicernia

Nowoczesna tapicernia wyposażona jest w specjalistyczne maszyny do szycia Garudan: jednoigłowe, dwuigłowe i długoramienne z potrójnym transportem, z możliwością szycia grubych materiałów, np. skóry. W skład tapicerni wchodzą także stoły tapicerskie i pneumatyczne, stół krojczy z automatycznym odkrawaczem oraz noże taśmowe.

Zakład produkcyjny

Spawalnia

Profesjonalna spawalnia pozwala nam na wykonywanie metalowych elementów mebli, dużych konstrukcji stalowych oraz metalowych elementów dekoracyjnych. Nasi doświadczeni fachowcy, przy użyciu profesjonalnego sprzętu, stosują różne metody łączenia m.in. Mig i Tig dla uzyskania najlepszych efektów i realizacji każdej wizji klienta.

produkcja_mebli_metalowych_do_restauracji.jpg

Lakiernia

Nasze meble lakierujemy proszkowo lub metodą natryskową na pełną kolorystykę z palety RAL oraz wykorzystując wysokiej jakości bejce.  Profesjonalna lakiernia oferuje wykończenia matowe, półmatowe lub na wysoki połysk. 

producent_blatow_drewnianych_lakierowanych.jpg

Nasz park maszynowy to także wiele innych, innowacyjnych urządzeń. Jest on ciągle rozwijany i udoskonalany.

W 100% własna produkcja

Specjalizujemy się w produkcji blatów, lóż barowych oraz systemów meblowych dla lokali gastronomicznych, pokoi hotelowych oraz różnego typu obiektów użyteczności publicznej.

Dostarczamy rozwiązania przeznaczone zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz budynków. Wykonujemy meble na wymiar, pod indywidualne potrzeby i konkretny projekt. Umożliwiamy zamieszczenie na meblach własnej reklamy lub logotypu.


Loże standardowe

Odkryj nieskończone możliwości, dzięki lożom modułowym Demi Co. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie projektowania i tworzenia lóż barowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb w zakresie geometrii, rozmiaru i designu.

Wybierz jeden z dostępnych wzorów lub stwórz własny mebel od podstaw. Na etapie składania zamówienia zdecydujesz o kształcie i kolorze tapicerki oraz rodzaju przeszycia i nóg. Nasza kolekcja została zaprojektowana z myślą o realizacjach kontraktowych, w celu uzyskania maksymalnej funkcjonalności, trwałości i wszechstronności.

Wybierać możesz spośród setek dostępnych sposobów wykończenia, jak drewno, HPL, metal czy tekstylia. Masz pewność, że otrzymasz niepowtarzalny mebel, idealnie dopasowany do Twojej przestrzeni. Dla najlepszego efektu możesz domówić spójne stylowo krzesła, fotele, stoły i inne elementy wystroju wnętrza.

Zobacz w sklepie

Loże niestandardowe

W Demi Co. rozumiemy, że wyjątkowe obiekty wymagają unikatowych rozwiązań. Dlatego tworzymy meble perfekcyjnie korespondujące z indywidualną koncepcją wnętrza - pod względem funkcjonalnym i estetycznym.

Jesteśmy kontraktowym producentem mebli komercyjnych z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze najbardziej wymagających Klientów z branży HoReCa, handlowej i usługowej, z kraju i zagranicy. To dowód naszego kunsztu w produkcji zindywidualizowanej.

Posiadamy własną stolarnię, warsztat ślusarski, tapicernię i szwalnię, co pozwala nam realizować projekty o dowolnych wymiarach i kształtach, z różnych materiałów. Możesz skorzystać z naszej wiedzy i pragmatycznego podejścia do tworzenia mebli już na etapie koncepcji lub rzucić nam wyzwanie pod postacią Twojego własnego rysunku. W obu przypadkach wybierasz jakość sygnowaną Demi Co.

Zobacz w sklepie