Wystrój wnętrza, Stół, Sofa, Kieliszki, Krzesła

Hotel Opery w Gdańsku

Opera Bałtycka jest największą na Pomorzu instytucją kultury o profilu muzycznym oraz teatrem operowym rozpoznawalnym w Polsce i Europie. 70 lat istnienia to szereg poruszających spektakli czy koncertów pełnych emocji, wzruszeń, zadumy będących wyjątkowym doświadczeniem dla widza.

Warto pamiętać, że za tymi niezwykłymi przeżyciami stoi wysiłek tysięcy osób w tym aktorów, którzy z wielkim zaangażowaniem odgrywają swoje role przygotowując się do nich podczas dziesiątek prób. Demi Co. to rozumie, dlatego na potrzeby artystów wykonaliśmy dla Opery komfortowe pokoje gościnne. Podstawowym elementem każdego pokoju jest szerokie łóżko. Rama połączona z zagłówkiem została wykonana z płyty tapicerowanej wysokiej klasy tkaniną o naturalnym splocie w kolorze piaskowym, nadając wnętrzu harmonii i uporządkowania. Bonellowy materac z warstwą kokosową stanowi doskonałe uzupełnienie łóżka sprawiając, że pokoje stają się wygodnym miejscem odpoczynku po wyczerpującym dniu na scenie.

Uzupełnieniem wyposażenia pokoju są wykonane przez nas szafy i toaletki. Połączenie metalowej konstrukcji malowanej na biało z płytą w kolorze dąb sonoma daje wrażenie lekkości i przestrzenności mebli, które dzięki temu swoimi gabarytami nie przytłaczają całej aranżacji.

Kategoria
Hotele
Obiekt
Opera Bałtycka
Lokalizacja
Gdańsk
Data
2019
Projekt
Biuro Konstrukcyjne KONTE Sp. z o.o.

Kompleksowo obsłużymy Twój projekt

Demi Co. to gwarancja solidności i fachowej opieki na każdym etapie projektu. Po wyprodukowaniu przez nas mebli, przeszły one kontrole pod względem jakościowym jak również zgodności z założeniami projektowymi. Po przejściu etapu, montażyści dostarczyli bezpiecznie meble do Gdańska, zmontowali i ustawili w miejscach docelowych. Tak powstał efekt widoczny na zdjęciach.

Potrzebujesz odświeżyć wystrój lokalu lub pracujesz nad nowym projektem? Nasi specjaliści pomogą Ci w wyszukaniu najlepszych i sprawdzonych rozwiązań dla Twojego wnętrza.

Dla tej realizacji stworzyliśmy

  • Szafy
  • Łóżka tapicerowane z wezgłowiem
  • Toaletki z metalowym stelażem

Produkty użyte w realizacji

krzesła do pokoju hotelowego SI-16DC
Krzesło SI-16DC

Masz pytania? Chcesz
dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami.

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj swój numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane