Wystrój wnętrza, Stół, Sofa, Kieliszki, Krzesła

Od projektu do realizacji

Jesteśmy z tobą od projektu do realizacji

Opowiedz nam o swojej wizji, a my zajmiemy się całą resztą.


Twój projekt krok po kroku

 1. Kontakt i analiza potrzeb
  Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas w showroomie w Katowicach. Porozmawiamy o Twojej wizji, ustalimy specyfikację wymiarową oraz doradzimy Ci w zakresie materiałów i rozwiązań technicznych. Na życzenie zaproponujemy optymalizacje kosztowe i funkcjonalne. Pomoże Ci w tym dedykowany manager projektu, który zawsze będzie do Twojej dyspozycji.
 2. Wycena i projekt
  Przedstawimy Ci ofertę z wyceną i z szacunkowym terminem realizacji projektu. Po akceptacji oferty przygotujemy rysunki techniczne, aby potwierdzić zgodność zakładanego efektu końcowego z Twoją wizją. Przy większych zamówieniach jesteśmy otwarci na negocjacje w zakresie ceny czy terminu. Doceniamy lojalność dlatego stali klienci mogą liczyć na preferencyjne warunki finansowe. 
 3. Produkcja oraz kompletacja zamówień
  Na kolejnym etapie współpracy zajmiemy się produkcją mebli według założeń projektowych. Wykonujemy meble zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i preferencjami. Oprócz tworzenia nowych projektów na wymiar, dostarczamy produkty gotowe marki własnej i firm partnerskich, pozwalając zoptymalizować inwestycję kosztowo i czasowo.
 4. Kontrola jakościowa
  Jako producent posiadamy  najwyższą kontrolę nad dokładnością i jakością naszych mebli. W celu zagwarantowania najlepszej jakości, każdy Twój zamówiony u nas produkt, będzie szczegółowo sprawdzany podczas kontroli jakościowych, jak i zgodności z zamówieniem.
 5. Transport i montaż
  Po zakończeniu produkcji i testach jakości zorganizujemy bezpieczny transport i przypilnujemy, żeby zamówienie znalazło się u Ciebie tak szybko, jak to możliwe – najpóźniej w określonym w umowie terminie. Współpracujemy z Klientami z Polski, całej Europy i innych kontynentów. Bez względu na miejsce prowadzonej działalności możemy przyjechać i zainstalować u Ciebie meble.

Zacznij współpracę

Skontaktuj się teraz