Wystrój wnętrza, Stół, Sofa, Kieliszki, Krzesła

Meble restauracyjne

Najwyższa jakość mebli do restauracji

 Z nami urzeczywistnisz najbardziej wymagające inspiracje meblowe. 

Współpracując z nami, możesz liczyć na doświadczenie w projektowaniu i produkcji mebli restauracyjnych specjalnie dla branży gastronomicznej - meble HORECA. Pomagamy wybrać meble dla restauracji, które spełniają specyficzne potrzeby i preferencje branży, jednocześnie doradzając w zakresie czynników takich jak planowanie przestrzeni, przepływ ruchu i koordynacja kolorów.

Produkując meble do restauracji zwracamy szczególną uwagę, aby zaprojektowane meble wytrzymały intensywne użytkowanie i częste czyszczenie, a jednocześnie zapewniały wygodne i przyjemne doznania podczas posiłków dla klientów. W ofercie znajdziesz także meble hotelowe oraz meble do obiektów komercyjnych.

 

Masz pomysł na wnętrze restauracji? 

Pomożemy Ci go skutecznie urzeczywistnić!

Nasze meble w restauracji Galileo w Gdańsku.

Industrialny wystrój wnętrz widoczny na naszej realizacji w Gdańsku to styl czerpiący inspirację z surowego, niedokończonego wyglądu industrialnych przestrzeni, takich jak magazyny, fabryki czy lofty. Kładzie nacisk na praktyczność, funkcjonalność i prostotę, z naciskiem na wykorzystanie surowych i naturalnych materiałów, takich jak metal i drewno.

W projekcie pojawiły się typowe dla takich przestrzeni metalowe akcenty w formie dekoracyjnych lamp oraz metalowych przepierzeń wraz z konstrukcjami wiszącymi. Meble takie jak loże, krzesła i stoły zostały wyprodukowane zostały w neutralnej palecie z akcentami odważnych, inspirowanych przemysłem kolorów, takich jak czerwony.

 

Restauracji Galileo w Gdańsku

Jakie meble restauracyjne oferujemy na wymiar:

Loże modułowe

Loże są naszą specjalnością! Loże na wymiar tworzymy na bazie inspiracji klienta lub projektu architekta. Sofy dopasowywujemy do szerokiego zakresu budżetów.

Blaty

Produkujemy blaty na wymiar z wielu materiałów m.in z.: hpl-u, kompaktu, melaminy, drewna, marmuru. Każdy z nim ma swoje unikalne cechy i pasuje pod konkretny tych restauracji. Nasz dział handlowy chętnie doradzi w wyborze odpowiedniego rodzaju.

Metalowe zdobienia i elementy dekoracyjne

To świetny sposób, aby dodać wizualny efekt i teksturę w każdym lokalu. Dekoracje wykonujemy w metalu i malujemy je na dowolny kolor. Dla Ciebie stworzymy indywidualny wzór.

Przepierzenia

Przepierzenie w restauracjach są używane do tworzenia odrębnych stref w przestrzeni, zapewniają prywatność i zwiększają ogólną atmosferę. Możemy je wykonać z różnych materiałów, takich jak szkło, drewno, metal lub tkanina, w dowolnych stylach i wzorach.

Zabudowy baru restauracyjnego

Stworzymy dla Ciebie wyjątkową zabudowę barową, stanowiącą połączenie funkcjonalności i estetyki.

Twoje indywidualne meblowe potrzeby

Jesteśmy świadomi tego, że każda restauracja jest inna i potrzebuje indywidualnych rozwiązań. Z przyjemnością pomagamy w nietypowych rozwiązaniach. Kochamy wyzwania!

Masz pytania? Chcesz
dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami.

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj swój numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane