Wystrój wnętrza, Stół, Sofa, Kieliszki, Krzesła

Meble do obiektów komercyjnych

Przemyślane meble komercyjne

Doradzamy, produkujemy i montujemy na miejscu.

Meble komercyjne odnoszą się do mebli zaprojektowanych i wyprodukowanych do użytku w firmach, instytucjach i innych obiektach komercyjnych. Meble do wnętrz komercyjnych, które produkujemy są estetyczne, trwałe i funkcjonalne, z naciskiem na spełnienie specyficznych potrzeb środowiska komercyjnego.

Korzystając z naszej obszernej wiedzy zdobytej na przestrzeni lat, doradzimy w rozwiązaniach technicznych tak, aby końcowy produkt spełnił wszystkie Twoje oczekiwania. W Demi Co. umeblowaliśmy już wiele przestrzeni komercyjnych, a meble wyprodukowane przez nas po latach użytkowania są idealnym świadectwem naszej gwarantowanej wysokiej jakości i przemyślanej produkcji.

Polecamy także nasze meble restauracyjne oraz meble hotelowe w nowoczesnym wydaniu.

Masz pomysł na przestrzeń komercyjną?

Nasi specjaliście chętnie Ci pomogą!

Nasza produkcja dla Galerii Handlowej Libero w Katowicach (Echo Investment).

Przy tym projekcie, została nam powierzona misja wyprodukowania wyposażenia meblowego dla wszystkich miejsc wspólnych galerii, takich jak korytarze, food-court, strefy relaksu, strefa gamingu, wewnętrzna strefa zabaw dla dzieci czy też strefa zewnętrzna.

Głosami branżowych profesjonalistów Libero Katowice przyznano tytuł najlepszego wnętrza w kategorii Design – Centra Handlowe w  prestiżowym konkursie Property Design Awards, organizowanym w ramach 4 Design Days – jednego z najbardziej znaczących wydarzeń rynku nieruchomości, architektury i wzornictwa w tej części Europy. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie w tworzenie funkcjonalnych, dobrych jakościowo i estetycznych wnętrz komercyjnych pomogło zdobyć to niesamowite wyróżnienie!

Galeria Handlowa Libero - Katowice

Jakie meble oferujemy na wymiar:

Zabudowa food courtów

Ponieważ obszar food-courtów służy jako główne miejsce siedzące dla klientów, którzy jedzą w centrum, musi być zarówno funkcjonalny, jak i zachęcający, Współpracując z architektami i inwestorami dążymy do jak najlepszego zagospodarowania w miejsca siedzące przestrzeni wspólnych.

Strefy relaksu

Tworzymy strefy relaksu w centrum handlowym wypełnione zielenią, elementami wodnymi, relaksującymi miejscami do siedzenia i meblami z możliwością ładowania telefonów. Elementy te zapewniają kupującym bardzo potrzebną przerwę od zgiełku środowiska handlowego.

Donice

Dodanie elementów zielonych do centrów handlowych może stworzyć bardziej komfortowe i relaksujące otoczenie. Donice, które produkujemy mogą być używane do ekspozycji roślin żywych lub sztucznych i mogą być wkomponowane w inne elementy zabudowy meblowej takie jak miejsca segregacji odpadów.

Meble tapicerowane do części wspólnych

Wygodne siedzenie jest niezbędne dla kupujących, którzy muszą zrobić sobie przerwę lub na kogoś poczekać. Popularne opcje siedzenia to ławki, krzesła, sofy i fotele wypoczynkowe. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy wyprodukować elementy zaprojektowane pod konkretny wzór, spójny z wizją wnętrza.

Miejsca segregacji odpadów

Miejsca segregacji odpadów wcale nie muszą być proste i nudne! Współpracując z nami zaproponujemy Ci takie wykończenia aby nawet kosze na śmieci lub tace były elementami ozdobnymi przestrzeni komercyjnej.

Zabudowy centrum informacyjnych lub recepcji

To ważny element każdego biurowca lub galerii handlowej. Indywidualne wzory mebli produkujemy na podstawie rysunków architekta zapewniając pełne zaangażowanie w doradzeniu najlepszych rozwiązań technicznych, tak aby mebel posłużył jak najdłużej w intensywnym środowisku.

Masz pytania? Chcesz
dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami.

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj swój numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane