Wystrój wnętrza, Stół, Sofa, Kieliszki, Krzesła

Galeria Handlowa Libero w Katowicach

Galeria handlowa Libero otwarta na południu Katowic w 2018 roku, jest jednym z przykładów, w których możesz zobaczyć nasze możliwości produkcyjne w zakresie łączenia różnych materiałów w jednym projekcie.

Libero to dwa piętra sklepów i punktów usługowych rozmieszczonych na kształcie koła z szerokim pasażem. We współpracy z autorem projektu pracownią MOFO Architekci stworzyliśmy liczne elementy meblowe m. in. : sofy modułowe, pojemniki do segregacji śmieci, stacje ładujące i donice, widoczne  na pasażach galerii handlowych i w strefie food court. Dzięki trójkątnym pufom oraz charakterystycznym sofom z oparciem dzielącym siedzisko na 3 części, klienci mogą zatrzymać się na chwilę rozmowy, odpocząć, zastanowić się nad kolejnymi zakupami czy przepakować kupione rzeczy. Połączenie białego laminatu HPL z ciepłym drewnem dębowym użyte w licznych elementach idealnie wpisuje się w całą koncepcję wnętrza. Wszystkie te elementy podobnie jak sofy i pufy wykonane są zgodnie z wizją projektanta na planie trójkąta. Cokoły mebli zostały wykończone blachą inox, aby zabezpieczyć je przed uszkodzeniem np. podczas sprzątania.

Kategoria
Centra handlowe
Obiekt
Galeria Handlowa Libero
Lokalizacja
Katowice
Data
2018
Projekt
Mofo Architekci

Umiejętnie łączymy materiały w jednym projekcie

Projekt zakładał również meble z Corianu, z którego wykonaliśmy między innymi owalne ławki znajdujące się na piętrze, a także obudowy bankomatów i centrum informacyjne. W punkcie informacyjnym w czasie pandemii koronawirusa domontowaliśmy dodatkowe osłony z przeźroczystego plexi, aby zapewnić bezpieczeństwo pracowników.

Ostatnie piętro Galerii to strefa relaksu i rozrywki. Znajdziesz tam kino, kręgielnię, klub fitness, bawialnię, zieloną strefę odpoczynku, dużą strefę foodcourt oraz taras. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w produkcji mebli według projektu przygotowaliśmy funkcjonalne, wygodne, a jednocześnie eleganckie meble. W tej części biuro projektowe zaplanowało małą enklawę zieleni, w której można znaleźć chwilę wytchnienia w otoczeniu roślinności i szumu wody z kulistych, centralnie umieszczonych fontann, dla których zrobiliśmy donice i obudowy z corianu. Kluczowym elementem aranżacji są nasze drewniano-metalowe leżanki oraz wyjątkowe kosze z lawy wulkanicznej BIOS HIDE duńskiego producenta Unknown Nordic, którego jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na Polskę.

Duża cześć powierzchni piętra została przeznaczona na strefę foodcourt ze stolikami na żeliwnej, czarnej podstawie z blatami z czarnego kompaktu oraz krzesłami ze sklejki z drewnianymi lub metalowymi nogami. Dla tej przestrzeni wykonaliśmy również loże modułowe z wysokim oparciem. W konstrukcji sofy wykonanej z drewna dębowego zamontowaliśmy bezpieczne gniazdka elektryczne. Aby wykorzystać jak najlepiej całą przestrzeń na tylnej ścianie oparcia sofy zamontowaliśmy dodatkowy blat, który w połączeniu z hokerami stanowią dodatkowe miejsce dla klientów lokali. Uzupełnieniem całej realizacji są wykonane z czarnego kompaktu kosze gastronomiczne oraz drewniane donice na sztuczne kwiaty.

Dla tej realizacji stworzyliśmy

 • Stoliki
 • Donice na żywe rośliny
 • Sofy modułowe
 • Sofy modułowe z wbudowaną donicą
 • Pufy
 • Kosze na śmieci z segregacją
 • Donice z Corianu
 • Stacje ładujące
 • Stoły w strefie foodcourt
 • Sofy modułowe w strefie foodcourt
 • Ławki z Corianu
 • Obudowy bankomatu
 • Zabudowa centrum informacyjnego
 • Loże z drewnianym tyłem i funkcją blatu

Produkty użyte w realizacji

włoskie postumenty do stołów restauracyjnych FP-109
Postument FP-109
podstawa do blatów restauracyjnych kwadratowych FP-110
Postument FP-110
Pedrali sztaplowane fotele na płozach Grace 411
Fotel P-GRACE 411
meble do hotelu BIOS HIDE z lawy wulkanicznej
Kosz z lawy wulkanicznej BIOS HIDE
sztaplowane fotele do ogródka piwnego RO-MOSI
Fotel RO-MOSI
stoły do ogródka restauracyjnego RO-MOSI
Stół RO-MOSI 80x80
leżaki nad hotelowy basen RIVA
Leżanka L-RIVA
komplet mebli technorattanowych do hotelu GS
Komplet mebli technorattanowych GS

Masz pytania? Chcesz
dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami.

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj swój numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane