Wystrój wnętrza, Stół, Sofa, Kieliszki, Krzesła

Galeria Handlowa Łomianki w Łomiankach

Tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym w podwarszawskich Łomiankach znajduje się Galeria Łomianki. To wyjątkowe miejsce gdzie na powierzchni 35 tysięcy mkw. znajdziesz liczne butiki, punkty usługowe, przestrzeń do odpoczynku, restauracje, kawiarnie, hipermarket, przestrzeń do pracy oraz plac zabaw dla dzieci.

We współpracy z projektantem stworzyliśmy liczne wykonane ze sklejki element parametryczne, które poza funkcją użytkową stanowią wyjątkowy element dekoracyjny. Meble parametryczne cechuje duża indywidualność i niepowtarzalnośćKażdy element w ławce charakteryzuje się innym rozmiarem i kształtem. Dzięki temu po złożeniu w całość elementy tworzą wzór z efektem 3D. Uzyskanie perfekcyjnego efektu końcowego wymagało od nas niezwykłej precyzji.

Nasz dział projektowy wspierany przez program do projektowania mebli TopSolid określił rozmiar i kształt każdej części mebla. Rozrysowane elementy zostały wysłane w celu wycięcia do centrum obróbczego CNC ze stołem restrowym. Dzięki skomputeryzowaniu całego procesu możemy wycinać nawet bardzo skomplikowane elementy mając pewność, że będą idealnie do siebie pasować. Tak powstały trzy i pięciometrowe dwustronne ławki parametryczne, które ustawione w pasażu pozwalają na chwilę odpoczynku czy swobodne przepakowanie zakupów.

Kategoria
Centra handlowe
Obiekt
Galeria Handlowa Łomianki
Lokalizacja
Łomianki
Data
2017

Nieszablonowe projekty to nasza specjalność

Elementy parametryczne wykonaliśmy również w strefie foodcourt. Ścianki i przegrody ze sklejki pozwoliły wyodrębnić tę część z pasażu, dając poczucie prywatności, tak by klienci mogli w spokoju cieszyć się posiłkiem.

Obowiązkowym elementem strefy foodcourt są stoły, krzesła oraz sofy. Konstrukcja naszych loży została wykonana z laminatu HPL o dekorze drewnianym, który idealnie pasuje kolorystycznie do mebli parametrycznych ze sklejki. Oparcie sofy stanowi jednocześnie ściankę działową, na której zawieszony jest panel tapicerowany. Siedzisko loży wykonaliśmy z wysokiej jakości ekoskóry w kolorze zielonym. Dla wygody klientów centrum handlowego w cokołach sof zamontowaliśmy gniazdka elektryczne.

Uzupełnieniem całej realizacji są wykonane z zielonego laminatu donice na suche kwiaty, kosze gastronomiczne oraz kosze na segregację śmieci. Na górze ścianek działowych zamontowaliśmy klimatyczne lampki wykonane ze sklejki, stanowiące dodatkową ozdobę całej realizacji.

Galeria Łomianki to również miejsce przyjazne dzieciom. Obok strefy foodcourt znajduje się bezpieczny plac zabaw, na potrzeby którego wykonaliśmy regały na kurki i buty oraz pufy, które po połączeniu ze sobą odgradzają przestrzeń placu zabaw od pozostałej części pasażu, a rodzice czekający na bawiące się dzieci mogą wygodnie usiąść i odpocząć, jednocześnie nie spuszczając dzieci z oka.

Dostarczone i zamontowane przez nas meble wykonaliśmy z materiałów utrudnopalnionych zgodnie z obowiązującymi przepisami ppoż.

Masz trudny projekt wymagający nieszablonowych rozwiązań? Zgłaszając się do nas masz pewność, że podejmiemy się każdego wyzwania i z powodzeniem wykonamy nawet te najtrudniejsze realizacje.

Dla tej realizacji stworzyliśmy

  • Stoły
  • Donice
  • Loże modułowe
  • Ławki parametryczne
  • Przegrody parametryczne
  • Parametryczne ścianki części foodcourt
  • Kosze gastronomiczne
  • Zabudowa baru
  • Zabudowa strefy dziecięcej

Produkty użyte w realizacji

krzesło drewniane tapicerowane TN-MERANO
Krzesło TN-MERANO
krzesło barowe hoker TN-MERANO
Hoker TN-MERANO
stoły restauracyjne podstawa F-110_II
Postument F-110/II
żeliwna noga do stołów restauracyjnych F-110_II bis
Postument F-110/II BIS

Masz pytania? Chcesz
dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami.

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj swój numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane