Wystrój wnętrza, Stół, Sofa, Kieliszki, Krzesła

Restauracja Sztolnia w Katowicach

Na terenie jednej z najstarszych dzielnic Katowic, w budynku dawnej kopalni, której korzenie sięgają początków XX wieku znajduje się restauracja Sztolnia. Wnętrze zaprojektowane w stylu industrialnym nawiązuje do górniczych tradycji Śląska.

Nasze stoły z czarną metalową podstawą i blatami z olejowanego drewna dębowego idealnie podkreślają indywidualny charakter wnętrza Sztolni wykonanej w stylu loft.

Żadna restauracja nie może obyć się bez krzeseł i foteli. Dostarczone przez nas różne modele krzeseł i foteli z drewna giętego, tapicerowane skórą naturalną lub ekoskórą w kilku kolorach nawiązują do całej aranżacji, zapewniają komfort użytkowania i pozwalają ze spokojem delektować się wyjątkowym smakiem dań, które serwuje Sztolnia.

We wnętrzu restauracji projektant przewidział również wysokie stoły z hokerami. Dostarczone przez nas stołki barowe z drewna w kolorze rustykalnym z czarną tapicerką, idealnie komponują się z dębowymi blatami i czarnymi, metalowymi stelażami wysokich stołów.

Kategoria
Restauracje i kawiarnie
Obiekt
Restauracja Sztolnia
Lokalizacja
Katowice

Właściwe meble dla każdego miejsca

Dopełnieniem restauracji Sztolnia są nasze sofy modułowe Becky z oparciem wykończonym pionowymi półwałkami. Loże zaprojektowane i wykonane zgodnie z projektem i wymiarami pomieszczenia pozwalają idealnie wykorzystać całą przestrzeń.  Wysokiej jakości ekoskóra w odcieniach średniego brązu z charakterystycznymi cieniami idealnie współgra z pozostałymi industrialnymi elementami restauracji.

Jesteśmy specjalistami w kompleksowym wyposażeniu wnętrz. Aby dodać restauracjom bardziej loftowego stylu wykonujemy w tym celu elementy metalowe dzięki którym podzielisz przestrzeń sali restauracyjnej, regały i półki metalowe będące uzupełnieniem baru, jak również dekoracyjne elementy metalowe.  

Dla tej realizacji stworzyliśmy

  • Loże modułowe z wałkami na oparciu
  • Stoły z blatem drewnianym

Produkty użyte w realizacji

podstawa do stołu restauracyjnego PN-4544C
Postument PN-4544C
fameg krzesła z drewna giętego A-788 VERT
Krzesło R-A-788 VERT
drewniane krzesła Fameg A-9610_6
Krzesło R-A-9610/6 NOVO
Fameg fotel Novo B-9610_6
Fotel R-B-9610/6 NOVO
hokery krzesla barowe Paged BST-0048
Hoker PM-BST 0048

Masz pytania? Chcesz
dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami.

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj swój numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane