Wystrój wnętrza, Stół, Sofa, Kieliszki, Krzesła

Restauracja Kuryer w Krakowie

W sercu Starego Miasta znajduje się Garamond, a Tribute Portfolio pierwszy butikowy hotel sieci Marriott w Krakowie. Projekt wnętrza, w którym króluje granat, miedź i kość słoniowa zaprojektowany przez krakowską pracownię FØB!a design nawiązuje do czasów dwudziestolecia międzywojennego, nurtu Art deco oraz modernizmu.

W pogłębionych piwnicach hotelu została zaplanowana restauracja Kuryer. Cieszymy się, że mieliśmy udział w tworzeniu tego niezwykłego wnętrza w klimacie eleganckich wnętrz krakowskich restauracji okresu międzywojennego. Wykonane pod projekt sofy tapicerowane tkaniną welwetową w kolorze granatowym charakteryzują się oryginalnym trzystopniowym oparciem. Cokół sofy z zamontowanymi gniazdkami elektrycznymi wykończony został laminatem HPL imitującym szczotkowane złoto.

Kategoria
Restauracje i kawiarnie
Obiekt
Restauracja Kuryer w Garamond, a Tribute Portfolio Hotel
Lokalizacja
Kraków
Data
2022
Projekt
FOBia design

Wykonamy meble w każdym stylu

Zastosowane w restauracji Kuryer połączenie granatu ze złotymi dodatkami jest jedną z cech charakterystycznych dla stylu Art deco. Na podstawie projektu FØB!a design wykonaliśmy na ścianach tapicerowane panele, które wizualnie tworzą jedną całość z sofami, a projekt wykończyliśmy geometrycznymi dekoracjami ściennymi w kolorze złotym. Wszystkie nasze meble wykonane zostały z niezwykłą dbałością o szczegóły, tak by cała aranżacja poza funkcjami praktycznymi zachwycała również wyjątkową estetyką.

Jeśli zainspirowało Cię niezwykłe wnętrze hotelu Garamond, a Tribute Portfolio czy restauracji Kuryer i chcesz, aby Twój lokal był równie wyjątkowy i elegancki skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania.

Znajdziesz u nas również szeroki wybór krzeseł drewnianych, które przygotujemy w wybranej przez Ciebie kolorystyce drewna i tkaniny. Stoły z blatami z laminatem HPL, wykończone złotym obrzeżem, wyprodukowane przez nas na dowolny rozmiar, będą poza funkcją użytkową stanowić niezrównaną ozdobę eleganckich wnętrz.

Dla tej realizacji stworzyliśmy

  • Loże modułowe
  • Ściany tapicerowane
  • Metalowe elementy dekoracyjne

Masz pytania? Chcesz
dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami.

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj swój numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane