Wystrój wnętrza, Stół, Sofa, Kieliszki, Krzesła

Szpital Kliniczny Nr 1 w Zabrzu

Oddziały pediatryczne zabrzańskiego szpitala po remoncie w 2019 roku zyskały nowe oblicze. Wnętrza są dużo bardziej funkcjonalne, ale również ładne i kolorowe, utrzymane w stylu dziecięcym.

Zgodnie z założeniami projektowymi Pracowni Projektowej arch. Maciej Jakiełek oddziały zostały wykonane w różnych stylach. Oddział Patologii Noworodka utrzymany jest w niebieskiej tonacji, Oddział Nefrologii nawiązuje do lasu, a Oddziały Gastroenterologii i Endokrynologii w wiejskim klimacie.

Każda z założonych aranżacji została podkreślona wykonanymi przez nas panelami wnękowymi ze szkła oklejonego dekoracyjną folią. Rysunki w dziecięcym stylu, pełne kolorów pozytywnie wpływają na warunki leczenia i kondycję psychiczną małych pacjentów.

Kategoria
Placówki medyczne
Obiekt
Szpital Kliniczny Nr 1
Lokalizacja
Zabrze
Data
2020
Projekt
Pracownia Projektowa arch. Maciej Jekiełek

Kompleksowo podchodzimy do każdego projektu

Na potrzeby gabinetów zabiegowych wykonaliśmy również szafki wiszące i szafki stojące. Meble wykonane zostały z wysokiej jakości płyty w różnej kolorystyce. Dolne szafki w odcieniach niebieskiego lub połączenie zieleni, żółtego i pomarańczowego w zależności od stylu wykończenia oddziału sprawiają, że gabinety zabiegowe stają się miejscami ciepłymi i bardziej przyjaznymi pacjentom. Górne szafki w kolorze białym oraz szare blaty robocze idealnie kontrastują z kolorowymi panelami i szafkami stojącymi.

Aby nasze meble idealnie pasowały do założeń projektowych oraz wielkości miejsca przeznaczonego na ich ustawienie, realizację projektu rozpoczęliśmy od wykonania dokładnych pomiarów.

Nasza profesjonalna ekipa montażowa, po sprawdzeniu jakościowym, zamontowała meble oraz szklane panele dekoracyjne, a w wykonanych przez nas blatach roboczych zostały wycięte otwory pod umywalki.

W naszych projektach stosujemy tylko najlepszej jakości materiały. Specjalizujemy się również w realizacjach zakładających materiały z odpowiednimi certyfikatami. Jeśli twój projekt zakłada trudnopalność lub musi być wykonany z materiałów wilgocioodpornych skontaktuj się z nami, a my doradzimy Ci najlepsze rozwiązania technologiczne.

Dla tej realizacji stworzyliśmy

  • Szafki stojące do gabinetów zabiegowych
  • Szafki wiszące do gabinetów zabiegowych
  • Panele wnękowe ze szkła oklejanego dekoracyjną folią

Masz pytania? Chcesz
dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami.

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj swój numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane