Wystrój wnętrza, Stół, Sofa, Kieliszki, Krzesła

Kampus Biurowy Forest w Warszawie

Odkryj naszą realizację donic z płyt mineralno-akrylowych. Konstrukcja została przystosowana pod nasadzenia żywych roślin i drzew.

Realizacja mieści się w zielonej przystani w samym sercu miejskiej Warszawskiej dżungli. Kampus biurowy Forest czerpie z natury pełnymi garściami, zgodnie z zasadami tzw. biophilic design. Realizacja stworzona dla HB Reavis, jest owocem szeregu konsultacji, poprzez projekt na zindywidualizowanej produkcji kończąc. Realizacja rozpoczęła się przygotowaniem rysunków warsztatowych z uwzględnieniem przepustów w donicach pod instalację nawadniania roślin. Na bazie rysunków potwierdzonych z klientem wykonaliśmy konstrukcje stalowej, które posłużyły jako korpus przy następnie wykonaniu ścianek o różnej wysokości i pochyleniu z płyt mineralno-akrylowych i płyt fornirowanych. Po uszczelnieniu membranami niecki donic pod nasadzenia żywych roślin i drzew przeprowadziliśmy szczegółowe próby ich szczelności.

Kategoria
Biura i przestrzeń użytkowa
Obiekt
Kampus Biurowy Forest
Lokalizacja
Warszawa
Data
2022
Projekt
HB Reavis

Tworzymy przestrzenie dla Ciebie i Twoich klientów.

Współpracując z nami możesz liczyć na doradztwo, inżynierię produktu, zarządzanie projektami oraz terminowe dostawy i wsparcie w instalacji. Jesteśmy na każdym kroku, aby budować długoterminowe, znaczące relacje.

Dla tej realizacji stworzyliśmy

  • Donice na żywe rośliny

Masz pytania? Chcesz
dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami.

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj swój numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane